Wideo: Oczap.

2011-07-22

 

Świeżutkie nagranie z ulic Warszawy z udziałem Oczapa. Jazda tego kolegi z każda chwilą jest coraz ciekawsza. I ładniejsza. Nie można przecenić płynnej trójki z wysokości. Nie braknie również bardziej ryzykownych akcji, z których Oczap słynie w świecie. Eddie Cleveland w wywiadzie do pierwszego Albiona stwierdza, że nieustanie końcowego triku w przejeździe wideo jest dość "stricker'owskie". No więc macie, końcowy trik, nieustany. Ja go nie winię.

 

Świetną robotę robi tu też montaż i wybór miejsc. Mimo, że to Warszawa, większość krajobrazów jest dla Was z pewnością nowa, a podkładu muzycznego nie uświadczycie nigdzie indziej. Świerzak to ma swój pseudonim jednak nie na darmo... sooo fresh.

 

Komentarze

  • Skorek 2011-07-22 18:43:07

    Bardzo przyjemny edit z wyjątkiem końca ... : (

  • Banak 2011-07-23 08:56:18

    Przeginasz Oczap, ty świerzak też

  • cheap bras 2011-12-21 09:30:31

    Amazing write-up! This could aid plenty of people find out more about this particular issue. Are you keen to integrate video clips coupled with these? It would absolutely help out. Your conclusion was spot on and thanks to you; I probably won’t have to describe everything to my pals. I can simply direct them here!

Dodaj komentarz